Pomagamy
Odwiedź nasz profil 

29 SECEC-ESSSE Kongres

Drodzy Przyjaciele!

Z ogromną dumą i wielką radością informujemy, że po raz pierwszy w historii SECEC organizacja Kongresu została przyznana Polsce i naszej części Europy.

Poznań, w którym w dniach 15-18 września 2021 odbędzie się najważniejsze na świecie spotkanie naukowe związane z barkiem i łokciem, jest już gotowy i otwarty na przyjęcie gości z całego świata!
Nie możemy się doczekać!

Wszyscy jesteśmy spragnieni spotkań, osobistej wymiany wiedzy i opinii. Z tym większą radością potwierdzamy, że kongres odbędzie się w formule face to face i zachęcamy wszystkich jeszcze niezdecydowanych uczestników do rejestracji oraz rezerwacji noclegów i biletów.

Nowoczesne Centrum Kongresowe MTP, w którym odbywać się będzie Kongres, zlokalizowane jest
w samym centrum miasta, w sąsiedztwie głównego dworca kolejowego, w bliskiej odległości Starego Rynku. Poznań – miasto doznań tętni życiem, kulturą, historią i smakiem! Jesteśmy przekonani, że każdy odnajdzie tutaj radość z poznawania!

Jesteśmy dumni z faktu, że Polskie Towarzystwo Barku i Łokcia ma zaszczyt współorganizować to niezwykłe wydarzenie. Również w tym miejscu będziemy przekazywać naszym Członkom oraz Przyjaciołom najważniejsze aktualności związane z SECEC POZNAN 2021.

W celu rejestracji zapraszamy na oficjalną stronę kongresu: www.emma.events/secec2021

Przypominamy również, że 15 września 2021 w tym samym miejscu, odbędzie się III Zjazd PTBŁ.
Wszyscy zarejestrowani na SECEC uczestnicy, otrzymają bezpłatny udział w tegorocznym Zjeździe Towarzystwa. 

Darmowa rejestracja na III Zjazd PTBŁ dla uczestników 29 SECEC-ESSSE Congress
Przewiń na górę