Pomagamy
Odwiedź nasz profil 

Fotorelacje z wydarzeń

  1. Bielsko-Biała/Cracow Shoulder Course 7 października 2022 
  2. Powikłania w Chirurgii Barku Kaprun 7-10 kwiecień 2022
  3. XV Głuchołaskie Warsztaty Artroskopowe 03-05.03.2022
  4. III Zjazd Polskiego Towarzystwa Barku i Łokcia wrzesień 2021
  5. 29th SECEC-ESSSE Congress wrzesień 2021
  6. Powikłania w chirurgii barku Kaprun marzec 2020
  7. XIV Bielskie Sympozjum Ortopedyczne 23-24.05.2019
  8. XIV Głuchołaskie Warsztaty Artroskopowe 28.02-02.03.2019
  9. Powikłania w Chirurgii Barku Kaprun 28-31.03.2019
  10. XIII Bielskie Sympozjum Ortopedyczne 19-20.10.2018
  11. II Zjazd Polskiego Towarzystwa Barku i Łokcia 15-17.03.2018
  12. XII Bielskie Sympozjum Ortopedyczne 5-7.10.2017
  13. XIII Głuchołaskie Warsztaty Artroskopowe marzec 2017
  14. I Zjazd Polskiego Towarzystwa Barku i Łokcia 2016
  15. Warszawa 2015
Przewiń na górę